O NÁS

Motherhood made EASY

Volám sa Evka a som mamou úžasného chlapčka Martinka, ktorý sa onedlho stane veľkým bratom :)

Maťka som dojčila a musím povedať, že dojčenie je nádherné a ten nával emócií, ktorý pri ňom často zažívame je jednoducho neopísateľný. Okrem toho, je nesmierne praktické :) Skrátka, je to najlepšia voľba pre mamu a jej dieťa, ALE - nie vždy je dojčenie jednoduché!

EvaPura vložky boli vlastne odpoveďou na moje problémy s dojčením. Mala som veľmi veľa mlieka a jednorázové vložky mi rýchlo pretiekli, boli nepohodlné a lepili sa. Každú chvíľu som mala mokré tričko, takže okrem náhradného oblečenia pre syna som všade nosila so sebou aj náhradné oblečenie pre seba :) Hľadala som teda nejakú alternatívu, s ktorou by som bola spokojnejšia, a objavila som prateľné bambusové vložky.  Spočiatku som bola skeptická (veď poznáte tie reklamné telefonáty, kde sa Vám snažia predať bambusové ponožky :D ) , ale po vyskúšaní som si ich hneď obľúbila. Boli praktické, neuveriteľne jemné k pokožke a hlavne - absorbovali omnoho viac, ako som čakala. Skrátka všetko, čo som potrebovala na vyriešenie môjho problému. A navyše, bambusové vlákno má úžasnú schopnosť pohlcovať pach a zabraňovať tvorbe baktérií.

Až neskôr (začiatkom 2016), prišiel nápad ponúknuť podobný produkt aj slovenským mamičkám. Vytvorila som teda značku EvaPura, pod ktorou Vám prinášam vložky a doplnky na dojčenie a kŕmenie, ktoré mám osobne odskúšané na sebe, našom synčekovi, či detičkách mojej rodiny či kamarátok. Mojou misiou je prinášať pre mamičky a detičky také produkty, ktoré im uľahčia každodenný život. Pretože spokojná mama = spokojné bábätko.

 

S láskou, 

Eva

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie